Najnovšie recenzie zo sekcie Klimatizácie

Pridané: 5. februára 2020

Zakúpený v ElektroMočenok.sk

• Ticha
  • Pekný dizajn

Odporúčam kvalita za rozumnú cenu.

Baxi Luna Clima 9000

Baxi Luna Clima 9000

Overený zákazník najinstalater Overený zákazník

Pridané: 12. decembra 2019

Zakúpený v najinstalater

• tichá prevádzka
  • nízka spotreba energie
  • tepelné čerpadlo

celková spokojnosť s klimatizáciou. Dobre investované peniaze.

Daikin Comfora FTXP25L + RXP25L

Daikin Comfora FTXP35L + RXP35L

Overený zákazník GTA Klíma Overený zákazník

Pridané: 6. októbra 2019

Zakúpený v GTA Klíma

• Pouzivam hlavne na kurenie a odporucam vsetkym nizka spotreba
  • Ziadna

LH 300

LH 300

Overený zákazník SkvelyDarcek.sk Overený zákazník

Pridané: 6. augusta 2019

Zakúpený v SkvelyDarcek.sk

• Jednoduchá obsluha
  • dobré na ochladene menšieho priestoru
  • rozhodne to nie je klíma

dobré na mierne ochladenie miestnosti

MIDEA MA-12N8D0 Blanc

MIDEA MA-12N8D0 Blanc

Pridané: 6. augusta 2019

• Šikovný stroj funguje a perfektne ochladí aj v 30 stupnových horúckách

Overený zákazník dynamicshop Overený zákazník

Pridané: 4. augusta 2019

Zakúpený v dynamicshop

• po 3.hod. treba znizit rychlost motorcek nestiha.

Reakcia obchodu dynamicshop

Dobrý deň. Nie je to celkom tak. Najvyššia rýchlosť (5) sa vôbec nepoužíva na ochladzovanie. V návode máte uvedené, že máte používať po 4 stupeň rýchlosti. 5 stupeň slúži len na presušenie filtra 10 - 30 minút pred vypnutím zariadenia.

Daikin Comfora FTXP35L

Samsung OPTIMUM AR12NXPXBWKNEU/XEU

Overený zákazník KLIMANIA Overený zákazník

Pridané: 22. júla 2019

Zakúpený v KLIMANIA

• parametre, pomer výkon cena, úspora, inovácia, rozsah použitia /telo aj chladenie ionizácia a funkcia wind free so spotrebou o 72% menej energie/ a celkové technologické riešenia
  • wifi - chladím na diaľku pred príchodom domov :-)
  • klimatizácia občas vydáva zvuky praskania pravdepodobne vplyvom tepelného rozťahovania plastov použitých vo výrobe

vyberaný na základe preskúmania hodnotení iných zákazníkov a s prihliadnutím celkových nákladov
zatiaľ len vynikajúca skúsenosť len dúfam, že ak by nastal problém bude reklamácia vybavená obratom
držím palce !!!

Samsung Standard AR9500 AR12NXWXCWKNEU

Samsung Standard AR9500 AR12NXWXCWKNEU

Pridané: 20. júla 2019

Zakúpený v Bymax

Tuto klimatizaciu sme si vybrali kvoli Wind Free rezimu. Samozrejme zakony fyziky platia a nejedna sa o uplny zazrak. Vo Wind Free rezime sice necitit zavan, kedze vzduch nie je koncentrovany cez jeden otvor. Ale studeny vzduch pada par centimetrov od klimy nadol. Citit tak vyrazny chlad. Tj. neinstaloval by som ju priamo nad gauc, stol atp. Wind Free rezim napriek tomu pravidelne vyuzivame a sme spokojni.

Ostatne rezimy su dostatocne. Nic nam nechyba. Lamely vie hybat 3D - tj. aj vertikalne, aj horizontalne. Vie aj "tancovat" tj budu sa v cykle hybat hore - dole, zlava - doprava. Je uplne ticha, vobec ju nevnimame. Aj z estetickeho hladiska sme spokoni.

Samsung aplikacia nic moc, ale mame ju napojenu na google home, kde ju ovladame hlasom. Mozeme si ju teda zapnut napr. za jazdy autom domov.

Vykon 3,5kW sa mi zda na obyvacku v dvojizbaku (o celkovej vymere 52m2) az nadhodnoteny. Vychladi to tu za chvilu aj pri 33C horucavach. Chlad prejde aj do susediacich miestnosti, ale nevychladi ich samozrejme uplne.

Neuvedomil som si najprv pri vybere, ze je viac modelov Wind Free. Myslim, ze sa volaju Standard, Optimal, Ultra. Bolo mi vysvetlene, ze sa lisia iba rezimami filtracie vzduchu. Tj. preberaju vlastnosti cisticky vzduchu.

Overený zákazník dynamicshop Overený zákazník

Klimatizácia LG Artcool AC12BQ

Overený zákazník Klimanz Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2019

Zakúpený v Klimanz

• Veľmi pekný dizajn, mám krátko.

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 16. júla 2019

Zakúpený v Extreme Digital zRt

Nefunguje, tak nie je čo hodnotiť

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 11. júla 2019

Zakúpený v OKAY.sk

• ihneď miestnosť ochladí/ cca 20 m2,/ príjemne prevlhčí, nie je hlučný, veľmi jednoduchá obsluha, je ľahko premiestniteľný

dlho som zvažovala medzi ventilátorom, klímou, a zdá sa že som si vybrala veľmi dobre.

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 10. júla 2019

Zakúpený v Extreme Digital zRt

výhodná cena a rozmery produktu, slabší výkon a vyšší hluk, ale to odpovedá triede aj cene. Celkovo spokojnost!

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 30. júna 2019

• funguje ako má
  • jednoduchosť ovládania
  • počuteľná aj pri nočnom režime
  • žiadny návod na montáž
  • žiadne info na stránke výrobcu

kúpil som ju za 399€ s dopravou zadarmo, za tú cenu je to OK.
Vychladí bez problémov 40m² a udržiava teplotu ako má v rozsahu ± 2°C. Trochu mínus je hlučnosť vnútornej jednotky, treba ju umiestniť čo najďalej od postele, lebo je počuť prúd vzduchu aj v nočnom režime. Diaľkový ovládač funguje aj bez priameho mierenia na vnútornú jednotku. Je to čínsky produkt dobrej kvality :-)

LG Standard Plus PC18SQ

Samsung Ultra AR9600 AR12NXCXAWKNEU

Samsung Ultra AR9600 AR12NXCXAWKNEU

Juraj Juraj

Pridané: 26. júna 2019

• Windfree je zaujimavá funkcia ale dosť ťahá, keď je nad sedačkou. Lepšie riešenie je vtedy bez Windfree režimu + Comfort nastavenie.
  • prijateľný design vnútornej jednotky - oproti niektorým "krabiciam"
  • tichá vnútorná jednotka
  • cena(?)
  • vrčiaca vonkajšia jednotka. Prijateľne hlučným by som to rozhodne nenazval.
  • vnútorná jednotka je premúdrelá s návrhárskými failmy, vďaka ktorým sníma hlúpe teploty okolia.
  • čo kus to nejaká chyba.
  • softvér (Smart Things) je totálne user enemy.
  • vďaka množstvu maličkostí, nikdy viac klímu od Samsungu. Zopár vecí je v popise, ale to nie je všetko. Zariadenie 2x reklamované za 1/4 roka, jedna vada odstránená, ďaľšia je len "pocitová", smolka.

Hneď na začiatku vyzradím pointu, nikdy viac Samsung klímu!
Designovo je podarený kus to áno. A funkciami je to napratané za lepšie peniaze oproti konkurencii, ale vonkajšia jednotka čo predvádza od prvého dňa to je katastrofa. Samozrejme že je v záruke! Ale ako to chodí na Slovensku? "Je to v norme na prevádzkovanie na ulici." Ďakujem, ale ja som si priplatil, nech je to aj komfortné, a nie len v norme. Keď je rozbehnutá klíma hučí tak že v noci by som sa neopovážil spustiť v tom režime. Udržiavací (Comfort) režim cez deň ani nepočujete, to je pravda, ale v noci toto mať pri mojom okne od suseda, aj keď na minime, poďakoval by som mu.

Vnútorná jednotka (nie len tento kus, celkový design) má takú vadu, že sám si robí okolo elektroniky prievan, či už naschváľ kvôli chladeniu, alebo takto sa to podarilo pri návrhu, to už neviem posúdiť. Skúšané to bolo na viacerých, nie je to vada jedného kusu. Do piatich minút ohlási izbovú teplotu 24C z barsjakej vyššej štartovacej teploty. Samozrejme že v izbe toľko nie je, to si len on sám nafúkal vzduch do snímača. Keď sa vyklopí horný kryt, napravo je diera, tam je elektronika. Jasne cítiť prievan. Tam je vraj aj snímač. A vďaka tomu od tejto chvíle automatika ordinuje samé sprostosti.
Nevravím že nechladí. Tvári sa však že neustále vie lepšie čo mi je dobre a nie čo chcem. Môžem fungovať takto snáď ako s manuálnou klímou v aute. Neustále je treba nastavovať, upravovať. Najpr na nereálne nižšie, potom zvyšovať keď je už moc zima. Keď celý deň ide, dosiahne aj 25C v izbe na normálnej automatike (3.5kW, 28m2). Ale keď prídete domov, treba schladiť, tak na to zabudnite. Rozbehne sa, hlási 28C, prejde tých pár minút, kedy po jednom precvaká na 24C a dovidenia. Spomalí sa a len udržuje. Na diaľkové dal som si 23C. Nechcem predsa zamrznúť. Odpoveď od servisu/predajcu, nech si na začiatku dám na minimum si môžu strčit niekam. Na to je aj diaľkové ovládanie cez aplikáciu aby to šlo automaticky a neviem na diaľku v akej nálade mám klimatizáciu, či mi už reálne kvety mrznú alebo namiesto 28, reálne len 27 budem mať kým prídem domov.

Keď sa spustí windfree a zaklopia sa dvierka, do pár minút je hlásená snímaná teplota viac-menej reálna. Dá sa to skontrolovať cez mobilnú applikáciu, keďže vtedy display je vypnutý na vnútornej jednotke.

Aplikáciu po každom spustení je lepšie vypnúť, t.j. zhodiť, lebo ináč pri ďalšom spustení síce hlási aktívne zariadenie, ale tak 50 na 50 či aj vykoná obnovu, o čom neinformuje, či to potom aj reálne ovládate na diaľku. Ja som často vedel preklikávať teploty, kedy tá ani nepípla, potom pri zapnutí ďalších vecí, napr. horizontálny pohyb, aplikácia sa zasekla a len sa točila ikonka v strede.

Je mi fuk, že som náročnejší, preto som si priplatil. Asi totálne zbyťočne.

Zobrazujem 121 - 140 zo 472 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...24