Najnovšie recenzie zo sekcie Klimatizácie

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 21. júla 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• Dobrý pomer cena - výkon
  • Menšie množstvo funkcií,ale k cene primerané
  • Technický nedostatok od výrobcu-nedotiahnutý napúšťací ventil

Doporučujem pre menej solventných,plní funkciu chladenia aj kúrenia spolahlivo,jednoduchá montáž aj obsluha,pre náročnejších doporučujem vybrať z ponuky s väčším množstvom funkcií a nižšou energetickou náročnosťou(energetickou treiedou)

Sencor SAC 2410

Sencor SAC 2410

Pridané: 14. júla 2011

Zakúpený v MALL.SK

som spokojny produktom, dobra cena.

Whirlpool AMD 092/1

Whirlpool AMD 092/1

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• funguje výborne.
  • dizajn je pekný.
  • výkon podľa popisu.
  • whirlpool ma doteraz nesklamal.
  • aj chladí aj kúri - kúrenie je elektrickou špirálou.
  • trochu hlučnejši chod oproti splitovej, ale je to logické a vychádza to z princípu činnosti. a dá sa na to zvyknúť.
  • diaľkový ovládač je infra, takže treba mieriť priamo na prednú časť klimatizácie.

pokiaľ nie je možnosť namontovať splitovú klimatizáciu, tak dá sa použiť aj takáto mobilná. len treba vyriešiť odvod horúceho vzduchu von z miestnosti. (teplota je max do 60 stupňov).
v balení je príslušnstvo iba pre vysúvacie okná (americký štýl), najlepšie je cez dieru v stene alebo v skle (okne).
v miestnosti vzniká mierny podtlak nakoľko nasáva vzduch zvnútra a vyfukuje ho oteplený von.

Whirlpool AMD 091

Whirlpool AMD 091

Pridané: 27. júna 2011

Zakúpený v MALL.SK

So zariadením som spokojný, splnilo moje očakávania.

Whirlpool AMC 996

Whirlpool AMC 996

Pridané: 25. júna 2011

Zakúpený v MALL.SK

Slušná kvalita za slušnú cenu. Doporučujem

Whirlpool AMD 093

Whirlpool AMD 093

Pridané: 18. júna 2011

• funguje (zatial)
  • trocha viac huci ako som predpokladal

OK

Daikin 2MKS40

Daikin 2MKS40

Overený zákazník SIRUX Overený zákazník

Pridané: 20. mája 2011

Zakúpený v SIRUX

• tichá, kvalitná, jednoduchá, lacná
  • škaredá vnútorná jednotka

Výborný pomer kvality a ceny. Vhodná ale len do menších priestorov.

Whirlpool AMD 032

Whirlpool AMD 032

Pridané: 2. mája 2011

Zakúpený v MALL.SK

• vzhladom k parametrom dobra cena

zatial som vyrobok neobdrzal

Daikin Comfort FTX50GV

Daikin Comfort FTX50GV

sz sz

Pridané: 7. januára 2011

• cena nizka hlucnost energeticka nenaročnosť spolahlivost
  • dizajn rozmery

odporučam spolahlive a dobre zariadenia za rozumnu cenu ked sa to spoji z dobrou firmou ktora robi instalacie a servis klimatizacii tak zariadenie moze fungovat 24hodin denne.
Osobne nam robila instalaciu firma sirux z Levic.trvalo to sice pol dna ale boli o to predciznejsi dali si zalezat na kazdom detaile a spravili po sebe poriadok.Zariadenie pouzivame kazdy den aj na kurenie aj na chladenie.Sme snim obzvlast spokojny a odporucam dalej aj zariadenia vyrobcu DAIKIN a firmu.

Jozef Cerveny

Pridané: 27. júla 2010

• výkonná
  • spoľahlivá
  • nízka cena

Táto klíma je ako stvorená pre vašu domácnosť, či skôr pre malé predajne potravín, ktoré sa trápia v horúcich letných dňoch s roztopeným či pokazeným tovarom, alebo v zimných chladných ránach s pokazeným kúrením. Značka sencor je spoľahlivou voľbou, po ktorej kúpe si nebudete musieť vytrhávať vlasy, ako sa to stáva u niektorých super lacných klím, najmä menej známych značiek. Tento zmodernizovaný model s praktickým LCD displejom ponúka aj časovač vypnutia, čo je vhodné najmä počas veľkých letných horúčav, keď si pred spaním nastavíte čas vypnutia napr. o 2. hodine, aby ste ráno nevstali s omrzlinami. :) Musím tiež vyzdvihnúť mimoriadne nízku hlučnosť, ktorou sa táto klimatizácia vyznačuje a v neposlednom rade diaľkové ovládanie, ktorým pohodlne nastavíte požadovanú teplotu, bez toho, aby ste museli vstať zo svojho kresla počas sledovania obľúbeného filmu.

Zobrazujem 461 - 471 zo 471 recenzií 1...20 21 22 23 [ 24 ]