Najnovšie recenzie zo sekcie Klimatizácie

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 1. júla 2013

Zakúpený v NAY Elektrodom

• 0------------------------
  • nie je to chladič ako v názve uvadza-nechladi -iba fuka a to velmi hlasno a vyraba mokre prostredie, ktore vobec nechladi vzduch, iba ho hýbe ,je to obyčajný ventilator, ktorý je nyvyše hlučný,nepomohli ani ľadove kocky pridavane do nadržky

chcela som ochladit vzduch v byte (v izbe) aspon o 2-3 st. čo sa za 24 hodin nepodarilo ani o stupen a ešte byt bol tak "plný vody" že sme boli ako v pračovni- horuco a mokro-zle sa nám dýchalo a boli sme ohučani s hluku -zbytočný pristroj -moj starý obyčajný ventilator ochladil vzduch tichšie a lepšie -zbytočný prístroj za pomerne dosť penazi

Ravanson Perfect Line KR-7010

Ravanson Perfect Line KR-7010

Overený zákazník hausen.sk Overený zákazník

Zakúpený v hausen.sk

• Chladí

Sme spokojní.

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Zakúpený v Shoppie.sk

• Veľkosť , dizajn, celkom prijatelna cena.
  • Čakala som vyšší vykon a nižšiu hlučnosť

Tato klíma ako núdzové riesenie do rozpáleného bytu je dobrým riešením.

Dobré

• spoľahlivý, výkonný
  • hlľučnosť, problém vývodu teplého vzduchu

ale aj tak dobre splňa svoju úlohu, odporúčam

Zakúpený v MALL.SK

• výkonnosť, pomerne tichý chod
  • vývod upravený pre americké spúšťacie okná, nie pre europske pántové, čo mi momentálne robí problém s upevnením vývodu horúceho vzduchu

po stránke technickej spĺňa čo som očakávala, problém je len s koncovku vývodu a jej umiestnením na fasádu. Snáď to vyriešime

Overený zákazník Prva.sk Overený zákazník

Zakúpený v Prva.sk

• hlučnosť
  • slabé chladenie
  • vysoká spotreba vody

Drahý velký hlučný ventilátor ktorý s prenosnou klimatizáciou nemá nič spoločné !

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Zakúpený v Shoppie.sk

• Da sa presuvat medzi miestnostami :)
  • Hlucnejsia, mensi chladiaci vykon

Ocakaval som nejaku zachranu v horucich dnoch, pretoze v podkrovnom byte mavame naozaj horuco, no klima nestiha a najme ked este prazi slnko, tak klima nie je schopna znizit teplotu v blizkom okoli o viac ako 2 stupne. Po zapade slnka, to bolo maximalne o 4 stupne z 31 stupnov, po niekolko hodinovom behu. Spat sa pri tom neda, pretoze klima je hlucna, ale to je asi vseobecny problem prenosnych klimatizacii.
Zazil som ale tuto klimu v dobre izolovanom priestore, kde bola schopna vychladit priestor relativne rychlo a to z 31 stupnov na 25.
Na podkrovie sa jednoducho prenosna klima asi nehodi, pretoze toto uz bol nas 3ti pokus, ale zatial asi najlepsi no urcite posledny.

Overený zákazník Prva.sk Overený zákazník

Zakúpený v Prva.sk

• pracuje spoľahlivo, jednoduché ovládanie, jednoduchá montáž
  • hlučnosť

som spokojná s výrobkom

• spoľahlivý, rýchle vychladí miestnosť do cca 18m2
  • hluk co ma každa, vyvod priemer200mm hadice kde tlači teplý vzduch von oknom

cena zodpoveda kvalite a splní účel na krásne horúce dni v dobrý spanok

Pridané: 23. júna 2013

Treba dodať k vašim recenziám že ten teplý vzduch treba aj niekam odvadzat.ked si to nechate len tak volne stat v izbe tak vam bude zozadu fukat horuci vzduch a z predu studený cize vam to nic neochladi.Ked sa zozadu napoji hadica a vyvedie von oknom. Malo by to byt všetko okay :D horuci vzduch pojde von a studený zostane.....

• Všetko

Nedokáže vychladiť žiadnu miestnosť,povedal by som že skôr zohrieva tu miestnosť.Neunosné zvlhčovanie vzduchu bez možnosti regulácie.V podstaté velký hlučný ventilátor za drahé peniaze !!!

• ?
  • ?

Mila heureka, strašne by ma zaujímalo, ako sa tento produkt dostal na prvé miesto v obľúbenosti.

• Všetko

Obyčajný ventilátor s velkým hučaním a spotrebou.Miestnosť nadokáže vychladiť ani o jeden stupeň,ba ešte pridá teplotu

• možno dizajn
  • funkcia obyčajného stolového ventilátora,
  • spotreba energie

Škoda, lebo o kúpe som sa radil so zástupcom dodávateľskej firmy, bohužiaľ, ako drvivá väčšina podnikateľov na Slovensku ma klamal. Zariadenie jednoducho nechladí. Myslím, že práve opačne. Neodporúčam, nakoľko spotreba energie je niekoľko násobne vyššia ako obyčajného ventilátora, nehovoriac o vstupnej cene.

Pridané: 20. júna 2013

• mam Sencor uz 8 rokov a ide super. sam som si ju montoval. ked ju mamontuje suflikant tak nepojde dlho. treba mat na to aj skolenia a skusky.

odporucam.

Pridané: 19. júna 2013

• Slaba kvalita
  • poruchovost
  • vyhnite sa znacke sencor!!!
  • radsej toshiba, LG, sinclair, airwell...

...

DeLonghi PAC AN110

DeLonghi PAC AN110

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 14. júna 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• pekny vzhlad
  • funkcie
  • v tejto kategorii celkom slusna hladina hluku
  • tieto prenosne klimy su naozaj hlucne..cize aj tato

model som si vybral sposobom ze som porovnaval hlucnost tych co boli dostupne a tato klima sa mi zdala najtichsia spomedzi vsetkych vyskusanych...no aj napriek tomu je to proste "vysavac" takze chladi dobre aj ked huci..ak potrebuje niekto prenosnu klimu a dokaze sa zmierit s vyssou hladinou hluku, tak odporucam

Sencor SAC MT1210CH

Sencor SAC MT1210CH

Pridané: 13. júna 2013

• Slabo chladi
  • Aj tak treba vyviest vyfuk (plastovu ruru) z miestnosti von, takze ziadna vyhoda oproti vonkajsej klime
  • Je hlucna, obrovska a neprakticka
  • A draha

Mobilna klima su vyhodene peniaze. Za rovnaku cenu kupite klimu s vonkajsou jednotkou ktora ovela lepsie posluzi. Preto su mobilnych klim plne inzeraty - nikto ich nechce!!!

Pridané: 13. júna 2013

• Slabo chladi