Whirlpool AMD 091

Diaľkové ovládanie
Počet rýchlostí
Vhodné pre miestnosť
32 m2

• Veľmi dobré chladenie, ostatné primerane cene.
    • Škoda, že vývod ( hadica ) nie je prispôsobený našim oknám.

Výrobok som používal iba niekoľko dní, viac uviesť neviem.

So zariadením som spokojný, splnilo moje očakávania.

Diaľkové ovládanie
Počet rýchlostí
Vhodné pre miestnosť
32 m2

Popis produktu: Klimatizácia WHIRLPOOL AMD 091

Funkcie:

Chladenie

Odvlhčovania

Ventilácia (3 rýchlosti ventilátora)

Funkcia 6. zmysel - zvoľte iba, či chcete rovnaké, teplejšie alebo chladnejšie podnebie ao kombináciu funkcií chladenie, ohrev, ventilácia alebo odvlhčovanie rozhoduje klimatizácia automaticky ( reaguje na teplotu vo vnútri miestnosti, tak aj vonku a automaticky rozhodne o spustení ideálne funkcie )

Funkcia JET - rýchle ochladenie

Turbo 24 hodinové programovanie a reálny čas na ovládači

Funkcia Sleep - pre maximálne pohodlie počas spánku

Autoreštart

Dvojité klapky

Vysoko účinný rotačný kompresor

Swing tlačidlo na vertikálne ovládanie klapiek

Tlačidlo na reštartovanie filtra

Indikátor plnej nádoby kondenzátu

Umývateľný antibakteriálne „Filter Silver Ion" - odstraňuje baktérie, zlepšuje kvalitu vzduchu a zaručuje zdravé prostredie

Ekologické chladivo R410a

Pohodlné držadlá a dve veľké zadné kolesá pre maximálne jednoduchú manipuláciu

Dĺžka přívodníhop kábla 1,5 m priemer hadice 20 cm

Farba: bielo / šedá

1zákazník odporúča produkt

• Veľmi dobré chladenie, ostatné primerane cene.
    • Škoda, že vývod ( hadica ) nie je prispôsobený našim oknám.

Výrobok som používal iba niekoľko dní, viac uviesť neviem.

So zariadením som spokojný, splnilo moje očakávania.