Najnovšie recenzie zo sekcie Klimatizácie

• Splnil očakávanie
  • Dizajn
  • Aplikácia
  • Jednoduchá inštalácia

Ventilátor funguje tak ako som očakával. Myslím si, že pomer cena výkon je perfektný. Zložiť ventilátor mi netrvalo ani 5 minút a dá sa to zvládnuť aj bez návodu na montáž (návod je len v angličtine, ale to nie je pre väčšinu ľudí problém). Pripojenie na wifi prebehlo rovnako jednoducho a rýchlo. Dá sa používať aj bez aplikácie, ale v aplikácii sa dá nadstavovať precíznejšie, čo sa týka prúdenia vzduchu. Ako každý produkt od Xiaomi nesklamal.

Whirlpool PACF29HP W

Whirlpool PACF29HP W

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júna 2023

(naposledy upravené 27. júna 2023)

Zakúpený v Alza.sk

produkt nemal všetky súčasti deklarovane predajcom Vášho obchodu. Chýbala lišta pre vývod do okna a pri reklamácii som sa stretol s neochotou zo strany Vášho predajcu.

Overený zákazník Servatech s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 22. júna 2023

Zakúpený v Servatech s.r.o.

Midea Oasis Plus MOP2-12-SP

Midea Oasis Plus MOP2-12-SP

Overený zákazník GTA Klíma ujobajo

Pridané: 31. mája 2023

(naposledy upravené 31. mája 2023)

Zakúpený v GTA Klíma

• jednoduchá obsluha, tichá prevádzka
Inventor Ultra Comfort MFVI32

Inventor Ultra Comfort MFVI32

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 28. februára 2023

(naposledy upravené 28. februára 2023)

• pokrocila automatizacia v appke
  • horizontalne lamely
  • senzor pohybu
  • cistiaci rezim, UV lampa, ionizator
  • zabudovany dizajnovy display
  • moznost vypnut display
  • temperovane kurenie 10C
  • krasny dialkovy ovladac s podsvietenim
  • ovladac ma drziak na stenu/nabytok
  • 7 rokov zaruka na komplet nie len kopresor (musia sa dodrziavat rocne servisne prehliadky)
  • dost velke hebedo na stene
  • plastove prevedenie, pri natacani lamiel to mierne vrzga
  • tichy rezim nie je vobec taky tichy ako u 2.5-3.5kw verzie
  • kazde nastavenie cez ovladac alebo appku pipne - ak mam v automatizacii 10 nastaveni tak to pipne 10x za sebou.
  • iba A++ (mensie verzie su A+++)
  • ak ovladam cez appku tak sa zmeny neprejavia na dialkovom ovladaci. nasledne ak chcem pouzit dialkovy ovladac chvilu mu trva, nez sa nastavenia zosuladia.
  • v grecku stoji 1100eur na slovensku o polovicu viac
  • ovladac by mohol mat magneticke uchytenie
  • nenasiel som nahradne konzumne diely (ovladac, filtre) na trhu
  • pri automatizacii si treba davat pozor, ze jednotka sa zapne s nastaveniami ake mala naposledy. treba preto v automatizacii nastavit naozaj vsetky funkcie ON/OFF, aby ste mali istotu.

s produktom inventor ultra comfort 5kw som spokojny. grecka znacka, vyrobene v cine ako vsetky klimy. po viac recenzii si treba zajst na grecke stranky. treba si davat pozor pri vybere, na fotkach musite vidiet senzor pohybu aby ste mali istotu, ze prezerate prave tento produkt. vela krat tie popisy miesaju s nizsou kategoriou, alebo napriec vykonom - rovnaky ultra comfort 3.5kw ma aj radovo insie technicke vlastnosti (hluk, energeticka trieda) ako 5kw verzia. v principe plati, ze najlepsie vlastnosti maju tie nizsie vykony, klimy s vyssim maju skor horsie. treba si stiahnut technicky list priamo zo stranok vyrobcu kde je krasna tabulka s porovnanim.

pokrocile funkcie vratane automatizacie cez applikaciu - v pracovne dni na 15minut pred budikom si zohrejem dom nech sa lepsie stava. alebo mam nastavene automaticke zapnutie ventilatora ak je teplota nad 30C - jednotka je pri krbe a takto automaticky sa zopne ked kurim v krbe a rozducha teplo po dome. v appke je aj moznost alexa a google assistant ale neskusal som. kazdy clen rodiny si vie cez appku spravit skratku a jednym klikom zmenit klimu podla svojich preferencii a nemusi travit cas s ovladacom.
senzor pohybu je fajn, treba ale jednotku instalovat do stredu steny a nie do rohu. zaroven miestnost musi byt velka (respektive siroka z pohladu jednotky), pretoze ak mate izbu ako dlhy slyz tak vam je senzor pohybu na nic.
QUIET rezim je to iste ako low fan pri tejto 5kw, pricom 3.5kw ma QUIET este o krok slabsi a naozaj tichy. tato 5kw ho nema tak tichy, popisy na strankach predajcov zavadzaju.

ak budete zapajat klimu do domacej wifi odporucam pre taketo "smart" zariadenia vytvorit tzv guest network na vasom wifi routeri, je to obvykle plne bezpecnostnych dier a nechcete si ohrozovat ine zariadenia na sieti.

Overený zákazník Pricemarket.sk Overený zákazník

Mitsubishi Lossnay VL-50S2 IR

Overený zákazník Melmar s.r.o Jozef

Pridané: 1. novembra 2022

Zakúpený v Melmar s.r.o

• Na prvý stupeň skoro nepočutelné
  • Po prvej noci citelne lepsi vzduch
  • "Možno" rozmery

Žene sa zdá trošku väčšia, má rozmery malej klímy, mne to nevadi.
Prvú som montoval do jedalne na skusku, a môžem povedat ze tam sa teraz zdržiavame väčšinu času . Na maximum bolo cítit chladnejšie ale to bolo spôsobené rozprudenim vzduchu ako keď ste v miestnosti s ventilátorom,po prepnuti na 1 nic necitite, každopádne mam pod rekuperaciou kreslo a vobec nie je citit ze by na mna fukalo, prosto komfort asi zacnem citat knihy . Co sa tyka montaze prvy raz to bol trosku porod lebo navod bol len v rustine, a na nete som nasiel iba po anglicky, mozno niekde je aj preklad ale nenasiel som, ale dali sme to a funguje dobre. Čo sa týka teplot tak prve meranie bolo pri vonkajej teplote 12,5, vnutri tri metre od jednotky na urovni nasavania 22,2, vracal sa mi 21stupňový vzduch, vlhkost v kuchyni za noc spadla z 67 na 64% takze za mna spokojnosť. Po odskúšaní idem kupovať ďalšiu do spálne.

Gorenje KAM26P

Gorenje KAM26P

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 11. októbra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• nedokonalé smerovanie výfuku vzduchu, vysoká hlučnosť

• OK.

Vivax ACP-12CH35AEXI

Overený zákazník Pricemarket.sk Overený zákazník

Pridané: 11. septembra 2022

Zakúpený v Pricemarket.sk

Super cena a výborne komunikácia

Whirlpool SPIW312A3WF20

• Cenovo najdostupnejšia klimatizácia v triede A+++
  • Dotykový diaľkový ovládač
  • Vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky
  • Dizajn vnútornej jednotky

Vonkajšia jednotka vyrobená firmou Hisense. Kompresor GMCC, čiže Midea Group. Klimatizácia vhodná aj na úsporné vykurovanie. Za túto cenu (okolo 600,-Eur) výhodná ponuka.

MIDEA Xtreme Save MG2X-12-SP

• Dobrá účinnosť

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2022

Zakúpený v Electronic Star

Výborné zariadenie za dobrú cenu.

Samsung Wind Free Comfort

Samsung Wind Free Comfort

Monika Monika

Pridané: 1. augusta 2022

Perfektné pre mňa, naozaj to zlepšilo prežívanie v byte počas horúčav. Má aj ďalšie funkcie. Dnes si bez neho neviem predstaviť svoju spálňu.

DAIKIN Comfora FTXP20M9-RXP20M

DAIKIN Comfora FTXP20M9-RXP20M

Joska Joska

Pridané: 28. júla 2022

Za túto cenu je to pravdepodobne v poriadku, ale existujú aj tichšie klimatizácie s podobným výkonom. Mohla by mať viac ovládacích prvkov. Celkovo som spokojný.

Livington SmartCHILL M21159

Livington SmartCHILL M21159

Overený zákazník Andrea Shop rasto

Pridané: 20. júla 2022

Zakúpený v Andrea Shop

Hlučný a vobec nechladi....

Zobrazujem 21 - 40 zo 470 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...24