Midea/Comfee MSR23-12HRDN1-QE QUICK

Spánok

• , zakúpené v DigiTel HS

Neviem posuúdiť, ešte nebol servisák namontovať

• , zakúpené v HEJ.sk

• Už som jednu takú klímu montoval sám cca pred 2 rokmi a od vtedy, funguje bez problémov,
    • chladí, kúri ako sa patrí
    • ide veľmi potichu
    • jednoduchá montáž bez odbornej pomoci
    • Za 2 roky stačili zdvihnúť cenu z vtedajších 599 na 667 €, teda o cca 70 €, následne som videl už najnižšiu cenu nad 700 €

Tovar som si vybral z dôvodu, že už som taký mal,
    Vedel som, že to dokážem sám namontovať
    Trošku mi vadí, že zdvihli cenu, a to asi preto, lebo na túto klímu som čítal len pozitívne recenzie
    Cena a kvalita sa ešte do tých 667 € zmestila.

Hlučnosť vnútornej jednotky
Ener­getická trieda
A+
Odvlhčovanie
Spánok

Nástenná klimatizácia MSR23-12HRDN1-QE/AF energetickej triedy A ++ pre chladenie a A + pre vykurovanie a výkonom 12.000 BTU.

Biologický filter, turbo režim, automatické odmrazovanie, LED displej, timer.

Vhodná pre miestnosti do 40m2.

• , zakúpené v DigiTel HS

Neviem posuúdiť, ešte nebol servisák namontovať

chcel by som vediet, ako sa ta klima montuje, ked píšete, že nevyžaduje odbornú montáž? Ak dobre vidím, ide o split klimatizáciu, t.j. že je zvlášť vonkajšia zvlášť vnútorná jednotka, takže tieto treba prepojiť Cu potrubím, dalej ich treba prepojiť komunikačným káblom, do vonkajšej jednotky pripojiť napajanie 220v. Na pripojenie Cu potrubia potrebujete špecialne náradie, po pripojení potrubia je potrebné ho zvakuovat a vykonať skušku tesnosti potrubia, načo tiež treba špec. náradie. takže by ma fakt zaujimalo ako sa pripája bez odbornej montáže

• , zakúpené v HEJ.sk

• chladí, kúri ako sa patrí
    • ide veľmi potichu
    • jednoduchá montáž bez odbornej pomoci

Tovar som si vybral z dôvodu, že už som taký mal,
    Vedel som, že to dokážem sám namontovať
    Cena a kvalita sa ešte do tých 667 € zmestila.

• Dobrá cena, pekný vzhľad.
    • Mám ju krátko, zatiaľ nič

Montáž cca 6 hodín sám. Pri letných horúčavach perfektná vec.

• Jednoduchá montáž, zvládne každý, kto je trošku zručný.
    • Pekný vzhľad, kúri aj chladí perfektne.
    • Bol som prekvapený ako ticho ide aj vnútrajšok aj vonkajšok.
    • Neviem kde je servis na to, napriek tomu, že je na to záruka 36 mesiacov.
    • Nikde sa nepíše, že konzoly nie sú súčasťou balenia.
    • Chýba aj informácia, že to funguje na 230 V.

Dobrý pomer cena a kvalita.
    Sám som si to namontoval cca za 5 hod.
    Všetky káble sú označené, aby ste ich nepomiešali. Určite nebanujem (zatiaľ), že som si ju kúpil.